Wij gaan weer sporten! - Sportschool Ockenburgh
21 mei 2020

  Eindelijk is het dan zover, wij openen opnieuw onze deuren! Zoals jullie wellicht al weten is het helaas nog niet mogelijk om gebruik te maken van onze binnen faciliteiten maar biedt het RIVM wel de mogelijkheid om in kleine groepen buiten te sporten.

  Het RIVM heeft aangegeven dat op dit moment, totdat anders wordt aangegeven, ouders en kinderen afzonderlijk dienen te sporten. Met deze achterliggende gedachte zullen wij vanaf aankomende week (25 mei 2020) starten met een nieuw lesrooster. Via onze nieuwe club app kan jij je inschrijven voor één van onze lessen.

  Sporten volgens de RIVM richtlijnen
  Om te voldoen aan de RIVM richtlijnen en voor het waarborgen van de gezondheid en veiligheid van onze leden hebben wij een aantal regels opgesteld waar wij ons allen aan dienen te houden:

  • De lestijden zijn ook de aankomsttijden op de sportschool. Dit om ophoping of groepsvorming aan de voorkant bij de sportschool te voorkomen 
  • Houd (minimaal) 1,5 meter afstand tot elkaar. 
  • Kom in sportkleding naar de sportlocatie. Eventueel aanwezige kleedkamers zijn gesloten. Je kunt ook niet douchen, zorg dat je thuis naar het toilet bent geweest; 
  • Hoest en nies in de binnenkant van uw elleboog.
  • Heeft u verkoudheidsklachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, lichte hoest of verhoging tot 38 graden Celsius? Blijf thuis en ziek uit. 
  • Heeft 1 of meerdere personen in het huishouden ernstige klachten zoals koorts en/of benauwdheid, dan moet je thuisblijven en kun je niet trainen of training geven. Als iedereen in het huishouden 24 uur geen klachten heeft, mag er weer getraind worden.
  • Blijf thuis als iemand in jouw huishouden positief getest is op het coronavirus. Omdat je tot veertien dagen na het laatste contact met deze persoon nog ziek kunt worden, moet je thuis blijven tot veertien dagen na het laatste contact waarop deze persoon nog besmettelijk was (volg hierin het advies van de GGD). 
  • Blijf als je het coronavirus hebt gehad (vastgesteld met een laboratoriumtest) tot minimaal zeven dagen na de uitslag van de test thuis. 
  • Ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, hoesten, benauwdheid of koorts.
  • Stel jezelf regelmatig op de hoogte van de meest actuele richtlijnen via RIVM.nl. Gemeentelijk beleid is leidend. 
  • Douche thuis en niet op de sportlocatie
  • Ga voordat je naar de club vertrekt thuis naar het toilet
  Wil je op de hoogte blijven?

  Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

  Sportschool Ockenburgh